X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıGarantili Yayınİptv'de Garantili Paketler

İptv'de Garantili Paketler

İptv'de Garantili Paketler

Tüm paketlerimiz belirli şartlar doğrultusunda iade garantilidir. Bunun dışında garantili paketleri netleştirmek adına bir takım teknik bilgiler ileteceğiz. Bu bilgilere kısaca değinecek olursak;

1. Birin etken tahmin edildiği üzere internet hızınızdır. İnternet hızınız minimum 6 Mbps olmalıdır.

2. Pek bilinmeyen ve düzgün bir yayın ortamında pozitif yönde yayın akışına dolaylı yoldan etki eden donanımsal etkenler bir sorundur. Bilgisayarlar için minimum i3 işlemci, mobil cihazlar için ortalama bir üretim olan 2012 sonrası cihazları önerebiliriz. Smart tvlerde ise bu durum sabir ve satabil olsada çok eski cihazar yinede problem çıkarabilmektedir.

3. Değinmek istediğimiz diğer bir önemli konu ise bağlantı tipiniz. Smart tv ve bilgisayarlar için kesinlikle kablolu bağlantı öneriyoruz. Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması sebei ile wifi sinyallerinin karışması ve milisaniyelik kesintiler yapmasıdır. Bu kesintiler internet sayfasıda ya da farklı alanda kullanılırken hissedilmeyebilir. Ancak anlık görüntü transferi yapan iptv platformu bundan aşırı derecede etkilenebilir. Bu genelde görüntü altaması gibi durumlar oluşturur.

Son olarak bu koşulları karşılayıp ürünü aldığınızı bilmenizi isteriz. Deneme yayını bu sebeple verilmektedir. Bu koşulların dışında sorunlarınız var ve buna rağmen satın aldıysanız maalesef iade sağlamıyoruz. 6 Mbps internet hızına sahipseniz buna uygun yayınlarımızda mevcuttur. Bu sebeple donma olması neredeyse imkansızdır. 

 

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(92 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top