X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kredi Kartsız Taksit Nedir?

AnasayfaKredi Kartsız Taksit Nedir?

Şimdi Bir İlk!

Herkes daha iyi hizmet almak ister. Biz iyi hizmetimizin yanına ek olarak ürünümüzü kullanırken ödeme sağlamalarını ve kredi kartı olmadan rahatça ödemelerini sağlıyacakları bir ödeme şekli sağlıyoruz. Ayrıca yayınlarımızı isterseniz aylık sabit ödeme ile satın alabiliyorsunuz. Böylelikle kullanmak istemediğiniz ay içerisinde ödeme yapmayabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra tekrar kullanımızına devam edebilirsiniz. Memnun kalırsanız uzun vadeli alım yaparak daha uygun fiyattan yayınlarımızı izlemeye devam edebilirsiniz.
 

Kredi Kartsız Taksit Nedir?

Nasıl Alım Yapabilirim?

3, 6 ve 12 aylık paketlerimizde taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Aldığınız ürün ve ödeme koşuluna göre üründe fiyatta değişiklik söz konusudur. Kredi kartsız alımda işlem yapmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Siparişinizi tamamladıktan sonra  size vereceğimiz hesap numarasına ilk ödemenizi yapıyorsunuz. Kalan taksitlerinizide her ay ödeme yaparak devam edebilirsiniz. Taksit ödemenizi isterseniz banka hesap kartı ya da kredi kartı ile de yapabilirsiniz.
 

Aylık Sabit Ödeme Nedir?

Nasıl Alım Yapabilirim?

Web sitemiz üzerinden sipariş oluşturarak ya da bizimle irtibata geçerek hemen alım yapabilirsiniz.

Bu Paketin Alım Koşulları Nelerdir?

Bu paketi satın alıp kullanabilmeniz için bir aylık ödeme ve 30₺ extra ödeme peşin alınır. Sonra her ay ödemeye devam edersin. 30₺ ödemeniz hesabınıza kredi olarak girilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bunu yapmamızdaki sebep ise aylık paket satışımızın altında bir tutar olması sebebi ile artniyetli kullanım olmaması adınadır.

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz?

Ödemelerinizi her ay size vereceğimiz sanal post linkine ödeme yaparak ya da ödeme yapacağınız zaman bizden hesap numarası isteyerek ödeme yapabilirsiniz.


Top