X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

ÖNER KAZAN

AnasayfaÖNER KAZAN

ÖNER KAZAN

Çevrene Öner! Sende Kazan O da Kazansın!

OLDUKÇA BASİT

 
Öner Kazan ile bedava hizmet almak senin elinde!
 
Hizmetimizden memnun musunuz? Tekrar alım mı düşünüyorsunuz? O zaman yapmanız gereken oldukça basit. Yakın çevrene kullandığın hizmeti göstererek onlarında almasını sağlayabilirsin. Önerdiğin her arkadaşın bizden hizmet aldığında size aldığı paket dahilinde kredi tanımlarız. Arkadaşınız da indirim kazanır. Bunun için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Adımları izleyerek hemen ÖNER KAZAN sistemimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 

Öner Kazandan Nasıl Faydalanabilirim?

1.Ürünümüzü Satın Alın!
İlk olarak ürünümüzü satın almalısınız. Herhangi bir paketten satın alarak kullanın, memnun kalırsanız önermeye başlayabilirsiniz.
 
2.Önerdiğim Kişiler Ne yapmalı?
Çevrenize önerdiğiniz ve satın almaya karar veren çevreniz, bize whatsapp hattımızdan yazarak bilgi vermesi yeterlidir. Kendisine vereceğimiz indirim kuponu ile hizmet alabilir. İşte her şey bu kadar...
 

NE KAZANIRIM

Her Getirdiğin Kişinin Paket Fiyatının 5% Kazanç Sağlarsın! Kazandığınız Yüzdelik Miktar Hesabına Kredi Olarak Tanımlanır.

 
Müşteri panelinizde her önerdiğiniz müşteriden doğan kredi miktarınızı takip edebilirsiniz.
 
Kazanmış olduğunuz kredileri hizmetinizi uzatma esnasında kullanabilirsiniz. Kredi kullanımlarında extra indirim sağlanmamaktadır. Bu sebeple güncel paket fiyatı üzerinden işlem yaparsınız. Eğer krediniz istediğiniz paket alımı için yetersiz geliyor ise, kredi kullanım sonrasında kalan tutarın ödemesiniz yaparak alım işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 
Eğer çok fazla öneri sağlayabiliyorsanız, çevreniz çok geniş ise ücretsiz bayimiz olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi almak için bayilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...
 

Top